O nás

Australie

V roce 2000 se naši přátelé vrátili z Austrálie s nosítkem na dítě. Nápad nosit dítě, na místo toho, abychom ho vozili v kočárku, nás velice nadchl. Ušili jsme si prvních pár podobných vaků, které jsme prezentovali známím. Ohlas na babyvak byl v našem okolí čím dál větší, a tak jsme začali uvažovat o založení firmy za účel masovější výroby těchto babyvaků.

FOTO - PRVNÍ SEZNÁMENÍ S BABAVYK

Založení firmy

Krátce po vyrobení prvních kusů babyvaku jsme založili firmu. Vedoucím firmy se stal Jiří Pech, který se začal na plno věnovat celému řízení. Prvními zákazníky se stali naši známí, kteří si výrobek velice oblíbili a začali jej ukazovat i svým známím. Byla to skvělá forma reklami, avšak po ščase bylo jasné, že bude nutná větší propagace. 

FOTO - POUŽITÍ ZNÁMÍMI

Prezentace firmy 

Pro možnost oslovení více zákazníků vznikl web, na kterém jsme začali nabízet naše produkty. Účastnili jsme se několika veletrhů, jako například  

FOTO - VELETRHY

Švýcarský společník

Naše firma vyrábějící babyvaky spolupravuje s jednou švýcarskou  firmou, díky které jsme rozšířili nabídku produktů do celé Evropy.

FOTO - SE ŠVÝCARSKÝM SPOLEČNÍKEM

Nový web

Rok 2017 se pro naši firmu stal přelomovým. Došlo k reorganizaci ve společnosti a vzniku nového webu, který umožní našim zákazníkům snažší orientaci v našich produktech. Naše služby jsme rozšířili o možnost vlastního potisku na vaky.

FOTO - NOVÝ WEB / VÝŠIVKY